Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Tczewie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – co to takiego?

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które zapewnia ciepło dla domu lub firmy. Ogrzewanie budynków to jednak nie jedyne zadanie pompy. Odpowiada ona również za przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz działać niczym klimatyzacja, obniżając temperaturę pomieszczeń, co szczególnie przydaje się w upalne dni lata.

  Instalacje bazujące na pompach ciepła opierają swoje działanie o naturalne zasoby. Pobierają one energię cieplną z zewnątrz budynku: z wód gruntowych, z gruntu lub z powietrza i poprzez czynnik roboczy kierują do instalacji grzewczych.

  Dostępne na rynku urządzenia podzielić można przede wszystkim pod względem źródła ciepła, z którego korzystają. Istnieją wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, wśród których znaleźć można pompy ciepła powietrze-woda. Pompa ciepła powietrze-woda jest aktualnie najczęściej wybieranym urządzeniem, gdyż zapewnia wysoką efektywność nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, a jednocześnie jej montaż jest niemal bezinwazyjny.

  pompy ciepła opinie Tczew
  pompy ciepła powietrzne Tczew

  Profity z instalacji pompy ciepła

  Montaż pompy ciepła to przede wszystkim inwestycja, która przynosi zyski finansowe. W realnym stopniu maleją bowiem koszty ogrzewania, w tym ponoszone na zakup węgla, pelletu czy na opłaty za gaz bądź energię elektryczną. W portfelu inwestora pozostają zatem znaczne oszczędności.

  Pompa ciepła to również urządzenie niezwykle wygodne w użytkowaniu, gdyż jest to system niemal bezobsługowy. Jest również urządzeniem cichym, bezpiecznym, o niewielkich rozmiarach, dlatego można go zamontować właściwie wszędzie.

  Ze względu na postępującą degradację środowiska naturalnego, rozwiązania bazujące na odnawialnych źródłach energii, takie jak pompy ciepła, są niezwykle cenne. Nie emitują one szkodliwych substancji, które zanieczyszczają powietrze, a wymiana systemów grzewczych z produkujących spaliny na nieemisyjne przyczynia się do poprawy jakości powietrza, którym oddychamy.

  pompy ciepła powietrze woda Tczew

  Montaż pomp ciepła w Tczewie

  Firma Hymon działająca na rynku od 2011 roku specjalizuje się w doborze i montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Działamy na terenie całej Polski, w tym również w miejscowości Tczew, a nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków mieszkalnych, jak i firm, gospodarstw rolnych, instytucji czy obiektów przemysłowych.

  Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskuje się gwarancję doskonale wykonanej usługi. Urządzenia dobieramy do potrzeb naszych klientów oraz ulokowania instalacji, a montaż i serwis realizowany jest przez najlepszych specjalistów z branży.

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie pompy ciepła najwyższej klasy, które odznaczają się wydajnością i niezawodnością. Odpowiednio serwisowane mogą przynosić zyski nawet przez kilkadziesiąt lat!

  Tanie ogrzewanie domu lub firmy? Postaw na innowacyjne, ekologiczne i wydajne systemy grzewcze – pompy ciepła Tczew!

  Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła Tczew!

  Naszym klientom, zarówno indywidualnym, jak i biznesowym, oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od doboru urządzenia, poprzez montaż pompy ciepła na serwisie systemów grzewczych kończąc.

  Oferta naszej firmy to nie tylko dobór, montaż i serwis urządzeń, jakimi są pompy ciepła, lecz również wykonanie instalacji fotowoltaicznych, stanowiących doskonałe uzupełnienie działania systemów grzewczych bazujących na pompach ciepła. Zapewniają one niezbędny do ich pracy prąd, który jest całkowicie darmowy, zatem inwestycja staje się jeszcze bardziej opłacalna.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Skontaktuj się z nami!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Tczewie i okolicach

   

  Pompy ciepła zaliczane są do najwydajniejszych systemów grzewczych. Zapewniają one korzyści pod względem ekologicznym, a inwestorom przynoszą realne oszczędności finansowe.

  Zastanawiasz się nad zakupem i montażem pompy ciepła w swoim domu lub firmie znajdującym się na terenie miejscowości Tczew lub w okolicy? Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów w branży – firmy Hymon!