Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Poznaniu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – jak działa?

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które czerpie ciepło z odnawialnych źródeł znajdujących się na zewnątrz budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza atmosferycznego i przekazuje je do instalacji grzewczych. Transportuje ona energię cieplną z zasobów naturalnych, ekologicznych, ogólnodostępnych i całkowicie bezpłatnych.

  Wielofunkcyjność urządzenia to jedna z wielu zalet pomp ciepła. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie ogrzewania budynków, lecz mogą również działać niczym klimatyzacja, chłodząc pomieszczenia w czasie letnich upałów. Służą one również do zapewniania ciepłej wody użytkowej, z której korzystamy m.in. podczas kąpieli, mycia rąk czy w przydomowych basenach.

  Różne źródła energii, z których korzystają pompy ciepła, wpływają na konstrukcję oraz wydajność urządzeń. Wśród rozwiązań, z jakich aktualnie można skorzystać znajdują się gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W tej ostatniej kategorii znaleźć można pompy ciepła powietrze-woda, które są obecnie najbardziej efektywnym rozwiązaniem.

  Do swojego działania pompa ciepła wykorzystuje energię elektryczną w niewielkiej ilości. Właśnie dlatego warto zastawiając się nad montażem pomp ciepła warto wziąć pod uwagę montaż instalacji fotowoltaicznej, zaopatrującej w bezpłatny prąd.

  pompy ciepła powietrze woda Poznań
  pompy ciepła powietrzne Poznań

  Poznaj zalety pompy ciepła

  Korzystanie z naturalnych i niewyczerpalnych źródeł energii cieplnej: powietrza zewnętrznego, wody czy ziemi nie szkodzi w żaden sposób środowisku naturalnemu. Co więcej, dzięki wymianie systemu grzewczego z korzystającego z paliw kopalnych na pompę ciepła ograniczamy emisję dwutlenku węgla oraz innych, szkodliwych substancji, do atmosfery.

  Pompa ciepła to nie tylko działanie na rzecz ochrony przyrody, lecz również oszczędności. Zapewniają one bezpłatne ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową, dzięki czemu maleją wydatki ponoszone na ten cel. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, zapewniającą darmowy prąd, można uzyskać naprawdę znaczne korzyści finansowe.

  Oprócz profitów dla środowiska naturalnego oraz dla portfela inwestora pompy ciepła oznaczają również wygodę korzystania z urządzeń. Instalacja ta nie wymaga czyszczenia, ani uzupełniania materiałów grzewczych. To system cichy, bezpieczny, o niewielkich rozmiarach, który można zamontować niemal wszędzie.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy Ci na każde Twoje pytanie i przedstawimy naszą ofertę!

  pompy ciepła opinie Poznań

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Poznaniu

  Firma Hymon specjalizuje się w usługach z zakresu odnawialnych źródeł energii. Naszym klientom dostarczamy najkorzystniejsze rozwiązania dobierając i montując pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

  Każda pompa ciepła, która jest przez nas zamontowana, charakteryzuje się wysoką wydajnością, energooszczędnością oraz odpornością na eksploatację. Urządzenia, które proponujemy naszym klientom, pochodzą od renomowanych producentów i są produktami wysokiej klasy. Co więcej, montażem zajmują się specjaliści, którzy posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu potrafią odpowiednio dobrać, zaprojektować i wykonać instalację, aby służyła w bezawaryjny sposób przez długie lata.

  Działamy w całej Wielkopolsce, a nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którym proponujemy profesjonalny dobór i montaż pompy ciepła. Poznań i okolice to również obszar naszej działalności!

  Podczas realizacji bierzemy pod uwagę wymagania konstrukcyjne, uwarunkowania budowlane oraz oczekiwania naszych klientów, tworząc projekt w indywidualny sposób. Sprawdzone pompy ciepła dla Twojego domu lub firmy, działające niezawodnie latami – to zyskujesz decydując się na współpracę z naszą firmą.

  Interesują cię pompy ciepła Poznań? Zapraszamy do kontaktu!

  Skorzystaj z naszej oferty!

  Nasza oferta, skierowana do mieszkańców Poznania i okolic, obejmuje w profesjonalne, sprawne oraz, co niezwykle ważne, kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła.

  Korzystając z naszej oferty możesz liczyć na:

  • fachowe doradztwo i dobór urządzenia,
  • sprawny montaż pomp ciepła,
  • uruchomienie instalacji oraz przekazanie informacji dotyczącej jej działania,
  • serwis systemów w czasie trwania gwarancji, jak i po nim.

  Zajmujemy się także fotowoltaiką, która stanowi doskonałe uzupełnienie profitów ekonomicznych i ekologicznych, jakie zapewniają pompy ciepła. Połączenie obu rozwiązań pozwala uzyskać najlepsze efekty.

  Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj oszczędności przez lata, dzięki ekologicznym i nowoczesnym rozwiązaniom!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Poznaniu i okolicach

   

  Coraz więcej osób decyduje się na wymianę systemów grzewczych na bardziej ekologiczne, do których zaliczają się przede wszystkim pompy ciepła. Inwestycja w pompy ciepła to nie tylko czyste powietrze i troska o środowisko naturalne, lecz również profity finansowe przez długie lata oraz wysoki komfort użytkowania instalacji.

  Firma Hymon to zespół specjalistów oferujących kompleksowe i pełni profesjonalne usługi z zakresu pomp ciepła. Działamy na terenie Poznania i okolic dostarczając klientom sprawdzone rozwiązania w oparciu o urządzenia wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!