Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
we Wrześni

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – na jakiej zasadzie działa?

  Pompa ciepła to urządzenie, które zapewnia ogrzewanie domu lub innego budynku mieszkalnego, komercyjnego czy przemysłowego. Służyć może również do przygotowania ciepłej wody użytkowej – podgrzewa ją do temperatury, która idealnie sprawdzi się do kąpieli, mycia rąk, zmywania, prania. Zaletą urządzeń jest również to, że oprócz zapewniania ciepła mogą one także obniżać temperaturę w pomieszczeniach, działając niczym klimatyzacja.

  W jaki sposób działa pompa ciepła? Wykorzystuje ona energię cieplną z naturalnych zasobów – z wody, gruntu lub z powietrza i przy współudziale energii elektrycznej przemienia ją w ciepło służące do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej.

  Sposób pobierania energii to główny czynnik, który odróżnia od siebie różne rodzaje urządzeń. Wyróżnić można zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest pompa ciepła powietrze-woda, której instalacja jest prawie bezinwazyjna, a wydajność wysoka.

  pompy ciepła powietrzne Września
  pompy ciepła opinie Września

  Zyskaj dzięki instalacji pompy ciepła

  Ogrzewanie budynku za pomocą instalacji opartej na pompie ciepła to przede wszystkim oszczędności wynikające z niższych kosztów. Inwestorzy zdecydowani na pompę ciepła zyskują dodatkowe środki finansowe w swoim budżecie, a także niezależność od dostaw materiałów opałowych oraz ich rosnących cen przez długie lata. Żywotność pompy ciepła wynieść bowiem może nawet kilkadziesiąt lat!

  Pompy ciepła stanowią rozwiązanie przyjazne środowisku naturalnemu. Są ekologiczną alternatywą dla zanieczyszczających powietrze systemów grzewczych opartych na paliwach opałowych, nie emitują trujących gazów, a także czerpią z naturalnych i niewyczerpalnych zasobów.

  Warto również wiedzieć, że system grzewczy oparty o pompę ciepła jest bezobsługowy i zapewnia wysoki komfortu użytkowania. Decydując się na ten rodzaj ogrzewania można zapomnieć o kupowaniu i uzupełnianiu materiałów takich jak węgiel czy pellet, wynoszeniu popiołu i czyszczeniu instalacji. To system czysty, cichy, a do tego o małych wymiarach, zatem można go zamontować w wielu miejscach – nie potrzeba do tego celu specjalnej kotłowni czy pomieszczenia gospodarczego.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami wysyłając swoje zapytanie przez formularz kontaktowy!

  pompy ciepła powietrze woda Września

  Profesjonalny montaż pomp ciepła we Wrześni

  Firma Hymon to lider rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy całego województwa wielkopolskiego, w tym również Wrześni i okolic.

  Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych – właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków mieszkalnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw, którym zależy na ograniczeniu wydatków związanych z prowadzoną działalnością.

  Każda inwestycja realizowana przez nas bazuje na potrzebach inwestorów oraz uwarunkowaniach w miejscu instalacji, a do jej wykonania używamy urządzeń najwyższej klasy. Montażem instalacji zajmują się specjaliści z niezbędną wiedzą, doświadczeniem zawodowym i uprawnieniami.

  Specjalizujemy się w instalacjach grzewczych opartych na pompach ciepła. W ramach naszych usług zajmujemy się doradztwem, doborem, projektowaniem i montażem instalacji, a także jej serwisem. Nasze usługi wykonujemy w pełni profesjonalny sposób, z należytą starannością i dbałością o wydajną i niezawodną pracę systemu.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – pompy ciepła Września!

  Sprawdź naszą ofertę – pompy ciepła Września!

  Oferta naszej firmy obejmuje szeroki zakres usług związanych z pompami ciepła. Podejmując współpracę z nami możecie liczyć na:

  • doradztwo w zakresie doboru systemu grzewczego do potrzeb oraz warunków w miejscu inwestycji – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy podjąć najlepszą decyzję,
  • dostarczenie urządzenia w wyznaczone miejsce,
  • montaż pompy ciepła w sprawny i dokładny sposób przez zaangażowanych pracowników,
  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła we Wrześni i okolicach

   

  Instalacja pompy ciepła to skuteczny sposób na uzyskanie znacznych oszczędności wynikających z redukcji kosztów ogrzewania. To również dobry krok w stronę ochrony środowiska naturalnego, a dla użytkowników – niezwykła wygoda korzystania, gdyż system ten jest niemal bezobsługowy.

  Firma Hymon, działająca na terenie Wrześni i okolic, specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz serwisie pomp ciepła. Nasze profesjonalne i kompleksowe usługi kierujemy do klientów indywidualnych, jak i firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!