Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Lębork - instalacje fotowoltaiczne w Lęborku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Rosnąca ilość instalacji fotowoltaicznych montowanych na dachach budynków lub gruntach to efekt podwyżek cen prądu oraz poszukiwania oszczędności. Fotowoltaika ma również korzystny wpływ na środowisko naturalne i przekłada się na lepszą jakość powietrza na naszej planecie.

  Poszukujesz firmy, która wykona profesjonalny montaż fotowoltaiki w Lęborku z dbałością o wydajność i bezawaryjność systemu? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne Lębork

  Panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej wykorzystują światło słoneczne. Jest to zasób darmowy i ogólnodostępny, dlatego produkowany przez ogniwa fotowoltaiczne prąd jest również bezpłatny. Tym samym każdy, kto posiada własną instalację, zyskuje oszczędności – rachunki od zewnętrznych elektrowni maleją niemal do minimum.

  Odpowiednio dobrana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna zapewnia darmowy prąd przez cały rok, co jest zagwarantowane również przez możliwość odprowadzenia nadwyżki wyprodukowanej w okresach dużego nasłonecznienia energii do sieci energetycznej i skorzystania z niej, gdy słońca jest mniej.

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne przynosi zyski przez długie lata, gdyż nieprędko ulegają one eksploatacji. Uniezależnia ona także od dostaw prądu oraz podwyżek jego cen w przyszłości.

  Fotowoltaika jest ekologiczna – nie wywiera ona niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne. Panele fotowoltaiczne, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie emitują dwutlenku węgla i nie zanieczyszczają powietrze. Ochrona środowiska naturalnego to jedna z przyczyn, dla których warto zdecydować się na inwestycję w instalację fotowoltaiczną.

  Chcesz poznać naszą ofertę? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz lub zadzwoń!

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Lęborku

  Firma Hymon świadczy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki od 2011 roku. W ramach naszej oferty zajmujemy się:

  • wykonaniem audytu fotowoltaicznego,
  • przygotowaniem projektu instalacji o odpowiednio dobranej do zapotrzebowania energetycznego mocy,
  • montażem paneli słonecznych na dachu budynku lub na gruncie,
  • zgłoszeniem instalacji do Zakładu Energetycznego,
  • wsparciem w procesie uzyskania dofinansowania z programów samorządowych i państwowych.

  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  z czego składa się zestaw fotowoltaiczny

  Fotowoltaika Lębork – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Obniżenie kosztu inwestycji w systemy fotowoltaiczne jest aktualnie bardzo proste! Dofinansowania oferowane z programów takich jak chociażby Mój Prąd, z którego skorzystało już tysiące osób, znacząco redukują wydatki na ten cel, czyniąc fotowoltaikę jeszcze bardziej opłacalną.

  Decydując się na inwestycję w fotowoltaikę, możesz również skorzystać z ulgi podatkowej, rozliczając koszt zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Specjaliści z naszej firmy chętnie pomogą przebrnąć przez wszelkie formalności – jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

  Skorzystaj z naszej oferty i czerp maksymalne zyski z własnej instalacji fotowoltaicznej!

  Poznaj ofertę