Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Pruszcz Gdański - instalacje fotowoltaiczne w Pruszczu Gdańskim

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która przynosi zyski w postaci rachunków za prąd niższych nawet o 90%! Dzięki niej inwestorzy stają się również niezależni energetycznie, a przy okazji zyskuje całe społeczeństwo, gdyż fotowoltaika to rozwiązanie bardzo ekologiczne.

  Na terenie Pruszcza Gdańskiego i całego województwa pomorskiego działa zespół ekspertów z firmy Hymon. Oferujemy profesjonalny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych – sprawdź naszą ofertę!

  z czego składa się zestaw fotowoltaiczny

  Panele fotowoltaiczne Pruszcz Gdański

  Fotowoltaika to produkcji energii elektrycznej wykorzystuje całkowicie darmowe i bezpłatne promieniowanie słoneczne, dzięki czemu prowadzi do znacznego obniżenia rachunków za prąd od zewnętrznych firm. Inwestorzy stają się niezależni od dostaw energii oraz od jej rosnących cen, zyskując przy tym znaczne oszczędności.

  Podejmując decyzję o instalacji fotowoltaicznej warto wiedzieć, że nowoczesne panele fotowoltaiczne są w stanie w pełni zaspokoić zapotrzebowanie na prąd gospodarstw domowych lub firm. Dodatkowo, możliwość odprowadzenia nadwyżki energii elektrycznej do sieci energetycznej sprawia, że możemy z niej korzystać przez cały rok, również wtedy, gdy słońca jest mniej, czyli w okresie zimowym.

  Niezwykle istotną zaletą paneli fotowoltaicznych jest również ich wpływ na środowisko naturalne. Podczas wytwarzania energii nie emitują one szkodliwych substancji do atmosfery, zatem przyczyniają się do poprawy jakości powietrza.

  Fotowoltaika to inwestycja, która się opłaca – przekonaj się o tym umawiając się z nami na bezpłatną konsultację!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Pruszczu Gdańskim

  Usługi fotowoltaiczne oferowane przez naszą firmę są realizowane kompleksowo. Oznacza to naszą wszechstronną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

  Pierwszym krokiem jest konsultacja, która ocenia warunki terenowe, nasłonecznienie i zapotrzebowanie na prąd. Nasz dział techniczny przygotuje na tej bazie projekt instalacji fotowoltaicznej, dobierając moc i ilość paneli do zapotrzebowania na energię elektryczną. Zajmujemy się również montażem systemu i jego zgłoszeniem do Zakładu Energetycznego. Zapewniamy także wsparcie w momencie ubiegania się o dofinansowanie z programów krajowych oraz lokalnych.

  Dobra firma fotowoltaiczna Pruszcz Gdański

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki nieprzerwanie od 2011 roku, oferując usługi na najwyższym poziomie dla klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Pracujemy na urządzeniach wysokiej klasy od cenionych producentów, na które dajemy wieloletnią gwarancję.

  Każdą instalację projektujemy indywidualnie. Technicy zajmujący się montażem instalacji fotowoltaicznych posiadają niezbędną wiedzę, uprawnienia oraz doświadczenie. Przekłada się to na wysoką wydajność i trwałość wykonywanych przez nas systemów.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – oprócz instalacji fotowoltaicznych montujemy również pompy ciepła!

  Poznaj ofertę