Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Słupsk - instalacja fotowoltaiczna w Słupsku

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika przynosi korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie dla domowego lub firmowego budżetu. Montaż instalacji fotowoltaicznych to jednak nie lada wyzwanie, dlatego wykonanie tego rodzaju usługi warto powierzyć firmie z odpowiednim doświadczeniem i certyfikatami. Firma Hymon od lat działa na rynku fotowoltaiki – na swoim koncie mamy tysiące realizacji zakończonych sukcesem. Jak fotowoltaika to tylko z ekspertami z firmy Hymon!

  Kąt nachylenia dachu pod panele fotowoltaiczne

  Panele fotowoltaiczne Słupsk

  Fotowoltaika to inwestycja, która przynosi zyski przez wiele lat. Korzystanie z darmowej energii elektrycznej wyprodukowanej przez ogniwa fotowoltaiczne wykorzystujące promieniowanie słoneczne, pozwala na duże oszczędności na rachunkach za prąd. Dodatkowo, instalacja fotowoltaiczna zapewnia niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej w przyszłości oraz od jej dostaw. Montując instalację fotowoltaiczną w swojej firmie nie będziesz musiał ponosić strat wynikających z zatrzymania pracy urządzeń elektrycznych.

  Odpowiednio dobrane i zamontowane panele słoneczne działają wydajnie przez cały rok, nawet w pochmurne dni. Co więcej, nowoczesne technologie pozwalają na wykorzystywanie nadwyżki wyprodukowanej w dni pełne słońca w dni o mniejszym nasłonecznieniu – pobierają ją wtedy z sieci energetycznej. Odpowiednio dobrane panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć praktycznie całe zapotrzebowanie na prąd domu czy firmy, obniżając rachunki za energię elektryczną nawet o 90%.

  Warto również wiedzieć, że wydajne i nowoczesne panele fotowoltaiczne działają niezawodnie przez wiele lat – nawet przez kilkadziesiąt od momentu ich montażu. Zwrot z inwestycji następuje już po około 6 latach, co daje nam wiele lat samych oszczędności. Dodatkowo, fotowoltaika jest całkowicie bezobsługowa.

  Fotowoltaika to także ekologia. Instalacje fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych do atmosfery, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza.

  Postaw na ekologię i oszczędności – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej warto przekazać wykonanie jej projektu i montażu sprawdzonej firmie, jaką jest Hymon.

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Pierwszym etapem jest wykonanie projektu instalacji o odpowiedniej mocy, dopasowanego do zapotrzebowania na energię elektryczną oraz umiejscowienia miejsca montażu i jego nasłonecznienia. Kolejny krok to montaż paneli oraz zgłoszenie do Zakładu Energetycznego. Podejmujemy się również pomocy w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji potrzebnej do uzyskania dofinansowania.

  Eksperci z naszej firmy zajmą się zarówno usługą dla klienta indywidualnego, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, w tym także Słupska i okolic.

  Zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

  Fotowoltaika

  Dobra firma fotowoltaiczna Słupsk

  Wydajność instalacji fotowoltaicznych zależy od tego, w jaki sposób zostanie wykonany ich projekt i czy zostaną odpowiednio zamontowane. W naszej firmie pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy pomogą w doborze systemów fotowoltaicznych o odpowiedniej mocy i prawidłowo wykonają ich montaż.Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty od znanych producentów. Każdą realizację wykonujemy na najwyższym poziomie.

  Interesuje Cię fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy, a może fotowoltaika dla rolnictwa? Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów, a w doborze odpowiednich rozwiązań z cała pewnością pomoże darmowy audyt miejsca instalacji fotowoltaiki, jaki przygotowujemy każdorazowo.

  Powierz montaż paneli fotowoltaicznych specjalistom z firmy Hymon – to gwarancja trwałości, wydajności i bezawaryjności na lata. Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę