Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Wejherowo - instalacje fotowoltaiczne w Wejherowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Coraz większa ilość gospodarstw domowych, firm oraz gospodarstw rolnych decyduje się na inwestycję w panele fotowoltaiczne, co niewątpliwie jest korzystnym dla środowiska trendem. Zyskuje na tym jednak nie tylko jakość powietrza, lecz również domowy czy firmowy budżet, w którym, w wyniku oszczędności na rachunkach za prąd, pojawiają się dodatkowe środki finansowe.

  Szukasz firmy specjalizującej się w instalacjach fotowoltaicznych, działającej na terenie Wejherowa? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Dbamy o kompleksowość naszych usług i najwyższą jakość realizacji na każdym jej etapie. Fotowoltaika to nasza domena!

  Montaż paneli słonecznych

  Panele fotowoltaiczne Wejherowo

  Zastanawiasz się, w jaki sposób działa fotowoltaika i w jak dzięki instalacji fotowoltaicznej możesz uzyskać oszczędności? Ogniwa fotowoltaiczne korzystając z darmowej energii słonecznej wytwarzają energię elektryczną, która następnie zasila urządzenia elektryczne w domu lub w firmie. Ze względu na fakt, że nowoczesne panele fotowoltaiczne o odpowiedniej mocy są w stanie pokryć znaczną część zapotrzebowania na prąd, obniżeniu do minimum ulegają rachunki z elektrowni. Fotowoltaika w Twoim domu lub firmie oznacza również niezależność od podwyżek cen prądu w przyszłości.

  Ważną zaletą instalacji fotowoltaicznych jest to, że dzięki podłączeniu do sieci energetycznej możliwe jest wykorzystanie energii elektrycznej wytworzonej w dni pełne słońca, czyli latem, w dni o mniejszym nasłonecznieniu, gdy ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają mniej prądu.

  Nowoczesne panele fotowoltaiczne charakteryzuje wysoka wydajność i trwałość. Są one w stanie pracować niezawodnie nawet przez 35 lat. Przy szybkim zwrocie z inwestycji w fotowoltaikę – po upływie około 6-ciu lat, daje nam to kilkadziesiąt lat darmowej energii elektrycznej i sporych oszczędności.

  Fotowoltaika oznacza niższe rachunki za prąd, ale to także inwestycja w jakość powietrza – instalacja fotowoltaiczna nie przyczynia się do jego zanieczyszczenia, gdyż przy pracy paneli słonecznych nie są wytwarzane szkodliwe gazy cieplarniane.

  Województwo pomorskie, w tym również Wejherowo, posiada doskonałe warunki do wydajnej pracy paneli fotowoltaicznych. Średni poziom nasłonecznienia w skali roku jest tutaj wystarczająco wysoki, aby zapewnić możliwość produkcji energii elektrycznej z ogniw fotowoltaicznych zaspakajającej zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego czy firmy.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Wejherowie

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne w Wejherowie jest bardzo opłacalna, szczególnie, jeśli realizacja zostanie przekazana w ręce specjalistów, jakich znajdziesz w naszej firmie Hymon.

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Pierwszym etapem jest zawsze wykonanie projektu instalacji dopasowanego do potrzeb klientów, o odpowiedniej mocy. Następnie zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych i uruchomieniem systemu poprzez podłączenie do sieci energetycznej. Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki, zmniejszającego koszty inwestycji.

  Skontaktuj się z nami – z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę!

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Dobra firma fotowoltaiczna Wejherowo

  W firmie Hymon pracuje zespół specjalistów, którzy na fotowoltaice znają się jak nikt inny. W zakres naszych prac wchodzi bezpłatna konsultacja, ustalająca szczegóły inwestycji, wykonanie schematu instalacji fotowoltaicznej, jej montaż oraz serwis systemów.

  Pracujemy na urządzeniach najlepszych producentów, oferując rozwiązania najwyższej jakości. Każdy nasz projekt wykonywany jest indywidualnie, w oparciu o warunki w miejscu instalacji i potrzeby klientów. Podejmujemy się zarówno montażu fotowoltaiki na dachu budynku, jak i na gruncie. Na wydajność naszych systemów dajemy wieloletnią gwarancję.

  Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firmy czy gospodarstw rolnych. Sprawdź naszą ofertę – dzięki nam Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie działać niezawodnie przez lata!

  Poznaj ofertę